Tickets die u koopt via www.keukenhof.nl kunt u tot 1 dag voor aankomst aanpassen naar andere aantallen, een andere dag of tijdslot of annuleren via de link in de bevestigingsmail.
Reserveringen via de Keukenhof Reseller Portal kunnen direct bevestigd en betaald worden. De boeking is dan definitief. Ook is er de mogelijkheid om een reservering in optie te zetten. Deze moet dan uiterlijk 15 dagen voor aankomst van de groep bevestigd en betaald worden. U ontvangt hiervoor uiterlijk 3 weken voor de aankomst van uw groep een herinnering via de mail. Reserveringen die 15 dagen voor aankomst niet bevestigd en betaald zijn, komen te vervallen.
Voor iedere relatie van Keukenhof geldt een maximaal aantal tickets dat kan worden gereserveerd. Dit aantal is gebaseerd op verkopen uit het verleden. Voor meer informatie kunt u een mail sturen naar sales@keukenhof.nl.
Bij de afname van 200 of meer tickets per seizoen betaalt u € 16,- per ticket voor volwassenen in plaats van € 19,- kassatarief. Voor kindertickets betaalt u € 8,- in plaats van € 9,- en voor parkeertickets voor personenauto’s betaalt u € 5,- in plaats van € 6,- kassatarief.
Tot 15 dagen voor aankomst van een groep, kunt u uw boeking aanpassen in de Keukenhof Reseller Portal. Boekingen binnen 15 dagen voor aankomst van een groep kunnen verschoven worden naar een ander beschikbaar tijdslot of andere datum.
Voor tickets die geboekt zijn via de Keukenhof Reseller Portal (200 en meer per seizoen) heeft u voor uw groepen een marge in de aankomsttijd van 1 uur voor en 1 uur na het door u geboekte tijdslot.
Om het voor u en uw gasten makkelijk te maken, werken wij met een groepsbarcode. U ontvangt deze bij uw boeking. De gehele groep meldt zich tegelijkertijd bij onze toegangscontrole. Niet alle individuele bezoekers hoeven dan een eigen barcode te tonen.
Tot 15 dagen voor aankomst van een groep, kunt u uw boeking aanpassen in de Keukenhof Reseller Portal. Binnen 15 dagen voor aankomst kunnen de aantallen van uw boekingen nog met maximaal 10% aangepast worden. Deze 10% wordt dan met u verrekend. Als een tijdslot vol is, dan kunnen we daarvoor geen extra tickets uitgeven.
Keukenhof volgt de richtlijnen van het RIVM en het protocol ‘Veilig Samen Uit’ dat is opgesteld door de grootste dagattracties in Nederland. We nemen maatregelen die passen bij de 1,5 meter economie, zorgen voor voldoende en heldere informatie én voor extra hygiënemaatregelen. Keukenhof kan een maximumaantal bezoekers per dag ontvangen. Om drukke momenten gedurende de dag te voorkomen, werken we met tijdsloten.
Ja, het is mogelijk om een rondleiding te boeken. Een professionele gids laat je groep de highlights van Keukenhof zien in 60 minuten. Klik hier voor meer informatie.